Łożysko SKF 61806-2RS1
- Kod produktu: 0000000073396
- Jednostka miary: Sztuka
- Grupa taryfowa: 84821090
- Masa netto: 0,022 kg
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,06 €
Zamówienie bezpośrednio z fabryki
DFO – DAP do Twojej lokalizacji
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,06 €
Zamówienie bezpośrednio z fabryki
DFO – DAP do Twojej lokalizacji
| Grupa przedmiotów | Łożysko |
|---|---|
| Kulowy | |
| Podgrupa łożysko 2 | Jednorzędowy |
| Średnica otworu d | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna D | 42 mm |
| Szerokość B | 7 mm |
| Materiał klatki | Stal |
| Typ otworu | Cylindryczny |
| Materiał łożyska | Stal łożyskowa |
| Oznaczenie | 61806 |
| Podstawowe obciążenie dynamiczne | 4.1 kn |
| Podstawowe obciążenie statyczne | 2.9 kn |
| Oznaczenie premium | 61806-2RS1 |
| System | Metryczny |
| Ograniczenie prędkości | 9500 rpm |
| Simering | Uszczelki wargowe po obu stronach |
Łożyska kulkowe