Łożysko FAG 51414-MP
- Kod produktu: 0000000066355
- Jednostka miary: Sztuka
- Grupa taryfowa: 84821090
- Masa netto: 5,4782 kg
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni: 644,32 €
Zamówienie bezpośrednio z fabryki
DFO – DAP do Twojej lokalizacji
Najlepsza cena w ciągu ostatnich 30 dni: 644,32 €
Zamówienie bezpośrednio z fabryki
DFO – DAP do Twojej lokalizacji
| Grupa przedmiotów | Łożysko |
|---|---|
| Kulowy | |
| Podgrupa łożysko 2 | Osiowy |
| Średnica otworu d | 70 mm |
| Średnica zewnętrzna D | 150 mm |
| Materiał klatki | Klatka okienna z litego mosiądzu, kulkowa |
| Materiał łożyska | Stal łożyskowa |
| Oznaczenie | 51414 |
| Podstawowe obciążenie dynamiczne | 234 kn |
| Podstawowe obciążenie statyczne | 550 kn |
| Oznaczenie premium | 51414-MP |
| System | Metryczny |
| Ograniczenie prędkości | 2000 rpm |
| Prędkość referencyjna | 1400 rpm |
| Szerokość T | 60 mm |
Łożyska kulkowe