Csapágy FAG 32208-DY
- Cikk kód: 0000000065349
- Mértékegység: Darab
- Díjszabási csoport: 84822000
- Nettó tömeg: 0,542 kg
Legjobb ár az elmúlt 30 napban: 34,77 €
Közvetlen gyári rendelés
DFO – DAP az Ön telephelyére
Legjobb ár az elmúlt 30 napban: 34,77 €
Közvetlen gyári rendelés
DFO – DAP az Ön telephelyére
| Tételcsoport | Csapágy |
|---|---|
| Az 1. alcsoport csapágyazása | Kúpgörgős |
| Furatátmérő d | 40 mm |
| Külső átmérő D | 80 mm |
| Ketrec anyaga | Acél |
| Furat típusa | Hengeres |
| Csapágy anyaga | Csapágyacél |
| Utótag 1 | DY |
| Utótag 1 leírás | Stožčasti valjčni ležaji, ki se proizvajajo v Koreji in tržijo pod blagovno znamko FAG, so prepoznavni po končnici -DY/-DZ |
| Megnevezés | 32208 |
| Dinamikus alapterhelés | 91.6 kn |
| Alapvető statikus terhelhetőség | 86.5 kn |
| Megnevezés premium | 32208-DY |
| Rendszer | Metrikus |
| A sebesség korlátozása | 8500 rpm |
| Referenciasebesség | 7000 rpm |
Golyóscsapágyak