Belt CODEX SPA 4000 Lw
- Product code: 0000000032913
- Unit of measurement: Piece
- Tariff group: 40101200
- Net weight: 0.431095 kg
Best price in the last 30 days: 76,25 €
Direct to factory order
DFO – DAP to your place
Best price in the last 30 days: 76,25 €
Direct to factory order
DFO – DAP to your place
| Item group | Belt |
|---|---|
| Width B | 13 mm |
| Length Li | 3955 mm |
| Length Lw | 4000 mm |
| Length La | 4018 mm |
| Subgroup belt | Belt |
| Designation | SPA 4000 Lw |
| System | Metric |
Ball Bearings