Remen CODEX 10X1375 Li Z54
- Kod artikla: 0000000034362
- Mjerna jedinica: Komad
- Tarifna grupa: 40101200
- Neto težina: 0,088 kg
Najbolja cijena u posljednjih 30 dana: 17,20 €
Izravna narudžba u tvornicu
DFO – DAP na vašu lokaciju
Najbolja cijena u posljednjih 30 dana: 17,20 €
Izravna narudžba u tvornicu
DFO – DAP na vašu lokaciju
| Proizvodna grupa | Remen |
|---|---|
| Širina B | 10 mm |
| Duljina Li | 1375 mm |
| Duljina Lw | 1397 mm |
| Duljina La | 1413 mm |
| Imperialna oznaka | Z54 |
| Podskupina remen | Remen |
| Naziv | 10X1375 Li |
| Sustav | Metrički |
Kuglični ležajevi