Ležaj SNR 1209
- Kod artikla: 0000000014545
- Mjerna jedinica: Komad
- Tarifna grupa: 84821090
- Neto težina: 0,451 kg
Najbolja cijena u posljednjih 30 dana: 40,92 €
Izravna narudžba u tvornicu
DFO – DAP na vašu lokaciju
Najbolja cijena u posljednjih 30 dana: 40,92 €
Izravna narudžba u tvornicu
DFO – DAP na vašu lokaciju
| Proizvodna grupa | Ležaj |
|---|---|
| Podskupina ležaja 1 | Kuglični |
| Podskupina ležaj 2 | Dvoredni samonamještajući |
| Unutarnji promjer d | 45 mm |
| Vanjski promjer D | 85 mm |
| Širina B | 19 mm |
| Materijal kaveza | Čelik |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Materijal ležaja | Ležajno čelik |
| Naziv | 1209 |
| Dinamičko opterećenje | 21.5 kn |
| Statičko opterećenje | 7.3 kn |
| Premium naziv | 1209 |
| Sustav | Metrički |
| Granična brzina | 11000 rpm |
| Referentna brzina | 8100 rpm |
| Tesnilo | Bez |
Kuglični ležajevi